@ostatni_lantianin: @kynx: za co dostają pieniądze ludzie z nadleśnictwa, straży gminnej, strażnicy miejscy? Co robili wojskowi kiedy nie było pandemii? Straż graniczna tez ma fajne pojazdy. Policja tez jest wyposażona w pojazdy tenerowe. Wszyscy wyżej wymienieni również maja zajebiste drony.

Nie oni są od tego? A od nękania obywateli poprzez niekonstytucyjne wyganianie do domu wraz z wysokim mandatem którzy dla zdrowia fizycznego i równowagi psychicznej chcieli wyjsc do lasu na spacer?

Sprzęty które idą z zarówno moich pieniędzy, jak i Twoich rodziców (bo watpie ze jeden z drugim zarabiacie na siebie będąc takim ignorantem), kupowane poprzez poustawiane przetargi które albo się kurzą albo są wyciągane na prezentacje/zabawy są w cywilizowanych krajach wykorzystywane właśnie do takich celów. Tak samo nieróbstwo każdego z tych pomiotów opłacane jest z państwowej kasy, k%@$ica mnie bierze kiedy jeden z drugim chwali się, ze zgarnia 4500 za jedzenie, oglądanie TV, poranne bieganie i trzy godziny na siłowni.